Nowy sprzęt w SSM I st. w Jeżowem.

Samorządowa Szkoła Muzyczna I st. w Jeżowem wzbogaciła się o nowy sprzęt muzyczny.

W ramach zadania pn. Podniesienie jakości kształcenia w SSM I st. w Jeżowem zakupiono fortepian Yamaha, pianino Yamaha – 3 szt. oraz monitor interaktywny Newline Trutouch.

Realizacja tego przedsięwzięcia znacznie wpłynie na poszerzenie oferty edukacyjnej, co w efekcie przyczyni się do podniesienia poziomu i jakości nauczania młodych adeptów sztuki.

Posłuży nauce gry i pomoże w realizacji szeroko pojętych działań edukacyjnych, artystycznych i kulturalnych.

Sprzęt muzyczny został zakupiony z programu Infrastruktura szkolnictwa artystycznego ze środków finansowych Ministra Kultury,

Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

Wartość całkowita zadania wyniosła 93 000,00 zł, z czego 73 000,00 zł to dofinansowanie.

 

 

 

Nowe instrumenty w naszej szkole!

Miło nam poinformować, że od nowego roku szkolnego nasi uczniowie będą mogli rozwijać swoje umiejętności na dwóch dodatkowych instrumentach muzycznych. Szkoła wzbogaciła się o nowy fortepian i marimbę.

Inwestycja została zrealizowana dzięki dofinansowaniu jakie otrzymała Gmina Jeżowe na zadanie pn. „Zakup instrumentów dla SSM I st. w Jeżowem” w ramach Programu Infrastruktura Szkolnictwa Artystycznego ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Instrumenty wykorzystywane będą przede wszystkim do celów edukacyjnych, ale także na przesłuchaniach, egzaminach, czy też cyklicznie odbywających się koncertach. To kolejny ważny krok w kierunku rozwoju szkoły.

Całkowity koszt inwestycji to 150 000,00 zł, z czego 115 000,00 zł to dofinansowanie MKiDN,  pozostała kwota pochodzi z budżetu gminy Jeżowe.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.